Щоденні архіви: 14.03.2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ПРОВОДЯТЬ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА»

Жителі Полісся провели в останній шлях військовослужбовця Базелюк Ігоря Анатолійовича, котрий служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Воїн загинув у боях за свободу  України в місті Нова Каховка Херсонської області. Покійний народився у 1989 році в селі Кам’янка, Березнівського району, Полісся.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського було звершено чин відспівування загиблого воїна. Чин похорону очолив протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння  у Свято-Михайлівському храмі селі Кам’янка, Березнівського району.

Отцю благочинному співслужили: протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму м.Березне; протоієрей Іоанн Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Кам’янка; протоієрей Іоанн Бондар – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму села Зірне; протоієрей Сергій Гарбар – настоятель Свято-Різдва-Богородичного храму села Друхів; священик Вадим Щевич – настоятель Свято-Параскевського храму села Яблуне; священик Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани.

В надгробному слові протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння, процитував слова Митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «На превеликий жаль, це не перший наш поліщук, який поклав своє життя, захищаючи нашу Батьківщину від окупантів. Церква разом із рідними оплакує смерть воїна та молиться за безсмертя його душі…»

Поховано новопреставленого воїна Ігоря Базелюка на кладовищі села Кам’янка, Березнівського району.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна йому пам’ять.