Щоденні архіви: 11/03/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО ТА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИНЬ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Великий піст — особливий час для молитви та покаяння перед Богом. Як миряни, так і духовенство Поліської єпархії УПЦ приносять покаянні молитви та просять прощення у своїх гріхах.

З цієї нагоди, 11 березня 2022 року, духовенство Березнівського та Костопільського благочинь Сарненської єпархії УПЦ зібралось у Свято-Троїцькому соборі міста Березне, Полісся для спільної молитви та покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський. Перед початком Літургії Владика Митрополит вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

За Божественною Літургією Передосвячених Дарів Митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та більше 70-ти священиків двох благочинь Поліської єпархії Української Православної Церкви. За богослужінням молилися матушки та діти священиків, віряни УПЦ.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства двох благочинь та надав духовні настанови: архіпастир закликав священників та ввірених їм вірян до стійкості та терпіння під час військових дій, котрі проводять війська РФ на території України, просив залишатися вірними синами своєї Держави, непохитно стояти на її захисті та посилити молитви за українських воїнів-захистників.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ЗАКЛЮЧНОЇ ЧАСТИНИ КАНОНУ прп. АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

10 березня 2022 року, у четвер першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Велике повечір’я з читанням заключної частини покаянного Канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили священики кафедрального собору.

Після читання Канону Владика виголосив проповідь на тему: бачити свої гріхи та не засуджувати ближніх своїх.