Щоденні архіви: 15/03/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства Сарненського благочиння та звершив Божественну Літургію  у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

За Божественною Літургією Митрополиту Анатолію співслужили: благочинний Сарненського благочиння – протоієрей Олександр Кокора та настоятелі 45-ти церковних громад Сарненського благочиння Поліської єпархії УПЦ.

Після богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства благочиння, під час котрих закликав духовенство та ввірених їм парафіян посилити молитви за нашу Державу, її воїнів-захистників та завжди бути вірними синами своєї Батьківщини.