Щоденні архіви: 19/03/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИН ПОХОРОНУ НАД УБІЄННИМ ВОЇНОМ ОЛЕКСАНДРОМ ЛАБУНСЬКИМ

19 березня 2022 року, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Чин відспівування новопреставленого убієнного воїна Олександра Лабунського, 1982 року народження, уродженця міста Сарни.

Новопреставлений служив у 128-ій окремій штурмовій бригаді, захищаючи суверенітет та цілісність нашої Держави.

Владиці Анатолію співслужили: протоієрей Володимир Басистий – настоятель Свято-Покровського кладбищенського храму міста Сарни; протоієрей Микола Ковальчук – настоятель Свято-Троїцького храму міста Сарни; архімандрит Василід (Золотін) – настоятель храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Сарни; протодиякон Дмитро Петронюк.

У надгробному слові митрополит Анатолій сказав: «Сьогодні плаче не тільки рідня убієнного воїна, сьогодні плачуть матері, жінки, сестри, діти, батьки, брати, сьогодні плаче вся Україна, оплакуючи убієнних як воїнів, так і мирних жителів нашої Держави. Ворог знищує нашу країну, убиваючи мирне населення. Обов’язок кожного із нас – захищати свою Батьківщину. Просимо у Бога прощення гріхів новопреставленому воїну Олександру та безсмертя його душі».

Вічна йому пам’ять!