Щоденні архіви: 28/03/2022

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: “ДУХОВЕНСТВО ЄПАРХІЇ ВІДСПІВУЄ ВОЇНІВ-ГЕРОЇВ, ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ”

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння у Свято-Миколаївському храмі міста Березне, Полісся, звершив Чин відспівування загиблого воїна Ярмолка Максима Ігоровича 10.03.1999 року народження. Убієний воїн служив в батальйоні зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А2656. Загинув у боях під Краматорськом 21.03.2022 року.

Отцю благочинному співслужив протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського храму міста Березне.

Поховано новопреставленого воїна Максима на міському кладовищі.

Керуючий єпархією, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять

захиснику Вітчизни!