ЗВЕРНЕННЯ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКО-ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ДО ВІРЯН ТА НАРОДУ УКРАЇНИ

Ми, духовенство Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ засуджуємо військову агресію Російської Федерації до нашої Держави Україна та іі народу. Російські війська несуть смерть, в наслідок чого гинуть наші воїни та мирне населення. Земля орошається кров’ю мирних жителів та сльозами тих, хто оплакує їх.

Українська Православна Церква засуджує вторгнення військ РФ в Україну, просить молитв народу нашого за припинення війни та дарування миру нашій Батьківщині.

Дякуємо Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Його офіційну позицію та позицію Священного Синоду УПЦ нашої Церкви, яку вони неодноразово висловлювали у своїх Заявах.

Засвідчуємо нашу підтримку та подяку війську нашому та усім тим, хто стоїть на захисті нашої Вітчизни.

Просимо Керуючого Сарненсько-Поліською єпархією УПЦ Митрополита Анатолія посилити свої молитви щодо збереження наших вірних в лоні Української Православної Церкви.

Знаємо Його патріотизм та любов до нашої Батьківщини, просимо і надалі мудро керувати кораблем Христової Церкви в єдності щодо вірних УПЦ.

Духовенство та монашествующі Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ