ПОЛІСЬКИЙ АРХІПАСТИР ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА РОКИТНІВЩИНІ

На запрошення церковної громади Свято-Серафимівського Храму мікрорайону Сеніжево міста Рокитне, Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій Митрополит Поліський і Сарненський звершив  богослужіння у Свято-Серафимівському Храмі м. Рокитно.

Архіпастир очолив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого, під час котрої молився за мир в нашій Державі та припинення війни.

За звершенням святкового богослужіння Владиці співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Олександр Загребельний – настоятель храму; священик Михайло Дударик – настоятель Свято-Пантелеімонівського Храму м. Рокитно; протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Максим Гузенко.

Після читання Святого Письма Євангелія Владика Митрополит виголосив проповідь.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – прот. Олександру Загребельному за вірне служіння Матері Церкві та побажав всім присутнім здоров’я, миру і добра.

Божа служба закінчилась співом многоліття.