МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ПРОВОДЯТЬ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА»

Жителі Полісся провели в останній шлях військовослужбовця Базелюк Ігоря Анатолійовича, котрий служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді. Воїн загинув у боях за свободу  України в місті Нова Каховка Херсонської області. Покійний народився у 1989 році в селі Кам’янка, Березнівського району, Полісся.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського було звершено чин відспівування загиблого воїна. Чин похорону очолив протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння  у Свято-Михайлівському храмі селі Кам’янка, Березнівського району.

Отцю благочинному співслужили: протоієрей Сергій Забейда – настоятель Свято-Миколаївського Храму м.Березне;

протоієрей Іоанн Хильчук – настоятель Свято-Михайлівського храму села Кам’янка;

протоієрей Іоанн Бондар – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму села Зірне;

протоієрей Сергій Гарбар – настоятель Свято-Різдва-Богородичного храму села Друхів;

священик Вадим Щевич – настоятель Свято-Параскевського храму села Яблуне;

священик Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани.

В надгробному слові протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння,  передав співчуття Митрополита Анатолія рідним та близьким загиблого воїна.

Поховано новопреставленого воїна Ігоря Базелюка на кладовищі села Кам’янка, Березнівського району.

Вічна йому пам’ять.