МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ “ЗА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ СВЯЩЕННИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПОЛІССЯ ЗВЕРШИЛИ ЧИН ПОХОВАННЯ НАД ШОСТИМ ВОЇНОМ-ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ”

31 березня 2022 року жителі міста Сарни провели в останній шлях військовослужбовця Шимко Петра Ілліча, 1963 року народження, котрий поклав своє життя у боях за свободу України під час обстрілу російськими  установками “Град” 25 березня 2022 року в Миколаївський області. Загиблий капітан служив в 14-ій механізованій бригаді імені Князя Романа.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського було звершено відспівування убієного воїна.

Чин похорону очолив протоієрей Микола Ковальчук у Свято-Троїцькому храмі міста Сарни. Йому співслужили:

архімандрит Іакінф (Дульський) – клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Сарни;

архімандрит Василід (Золотін) – настоятель храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Сарни;

протоієрей Володимир Басистий – настоятель Свято-Покровського кладбищенського храму міста Сарни;

священик Михайло Миронець – настоятель Свято-Покровського храму села Кургани, Березнівського району;

протодиякон Дмитро Петронюк – клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Сарни.

Родина убієнного воїна Петра являється парафіянами Свято-Троїцького храму міста Сарни. Віднині своїми молитвами та молитвами протоієрея Миколи Ковальчука вони будуть вимолювати для його душі Царство Небесне.

Поховано новопреставленого воїна Петра на сарненському міському кладовищі.

Керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним, побратимам, близьким та друзям загиблого воїна.

Вічна  пам’ять Герою.