Щоденні архіви: 01/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ІКОНОСТАС

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади Свято-Михайлівського храму села Поліське, Березнівського району, Полісся прибув до громади для звершення Божественної Літургії.

Слід зазаначити, що після захоплення храму, церковна громада звершувала богослужіння у приватному будинку де проживає настоятель протоієрей Стефан Корольчук та одночасно громада будує новий храм в якому і було звершено перше богослужіння архієрейським чином.

Високопреосвященнішому владиці співслужили священики Поліської єпархії Української Православної Церкви.

На Малому вході митрополит Анатолій освятив красивий Іконостас, зведений місцевими майстрами.

По завершенні богослужіння владика Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Стефану Корольчуку та парафіянам за збудовану святиню.

Після богослужіння владика Анатолій надав архіпастирське благословіння парафіянам та богомольцям.