Щоденні архіви: 18/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ХРЕЩЕНСЬКИЙ СОЧЕЛЬНИК

18 січня 2024 року, в Хрещенський сочельник, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Володимирському храмі села Сосновка, Березнівського району, Полісся.

Владиці митрополиту співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; настоятель храму – протоієрей Петро Фесюк та духовенство Березнівського благочиння Поліської єпархії УПЦ.

У спільній молитві Поліський Владика разом з духовенством та парафіянами підносили молитви за мир в державі та її захисників. Владика виголосив проповідь на тему Хрещення Господнього.

По закінченню Божественної Літургії митрополит Анатолій звершив чин Великого освячення води, окропив святою водою всіх богомольців, привітав духовенство та парафіян з грядущим святом Богоявлення.