Щоденні архіви: 16/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ прп. СЕРАФІМА САРОВСЬКОГО м. РОКИТНО

15 січня 2024 року, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця, відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Серафимівського храму мікрорайону Синіжево міста Рокитне, Полісся. Архіпастир прибув до парафії для звершення святкового богослужіння, приуроченого до храмового свята та 35-ти річчя священного сану отця настоятеля – протоієрея Олександра Загребельного.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Олександр Загребельний – настоятель храму; протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму м. Рокитно; ієромонах Олексій (Шкроба) – насельник чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району; протоієрей Михайло Дударик – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму міста Рокитно

В слові проповіді владика висвітлив земний подвиг преподобного Серафима Саровського.

По закінченню богослужіння  митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом, побажавши миру та здоров’я. Богослужіння завершилося співом колядок та щедрівок.