Щоденні архіви: 09/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В м. КОСТОПІЛЬ

9 січня 2024 року, в третій день Різдва Христового, Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого первомученика і архідиякона Стефана.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Спільна молитва поєднала поліського владику з духовенством та вірянами ввіреної йому Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Під час Божественної Літургії архіпастирю співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Вараського району – архімандрит Антоній (Грибан); архімандрит Іларіон (Клебан) – настоятель храму; протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь Святих мучениць Віри, Надії, Любої та матері їх Софії міста Костопіль; протоієрей Федір Мосюк – клірик Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль.

На запричасному  проповідь виголосив протоієрей Євгеній Собчук. протоієрей

По закінченню Божественної Літургії архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, в котрій розкрив значення народження Спасителя миру для людства.  Святкове богослужіння закінчилося співом колядок.

З БЛАГОСЛОВІННЯ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО АНАТОЛІЯ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ВІДБУВСЯ ВЕЧІР КОЛЯДОК

В різдвяні дні є добра традиція – проводити святковий вечір колядок в кафедральному соборі міста Сарни.

Так і у ці дні, коли славимо народження Христа, у Свято-Покровському кафедральному соборі відбуваються вечори колядок.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського святковий захід відкрив вітальним словом клірик кафедрального собору архімандрит Іакінф (Дульський), після чого було звершено спів колядок.

Вихованці недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, виступили перед парафіянами зі співом колядок, віршованих вітань, та з виставою на тему Різдва Христового. Порадували дорослих духовними віршами та пісноспівами і маленькі парафіяни.

Церковний архієрейський хор кафедрального собору, також, втішив присутніх своїм співом.

По закінченню святкового вечора колядок всі діточки та хористи отримали від митрополита Анатолія різдвяні подарунки.