Щоденні архіви: 13/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В ДЕНЬ ВІДДАННЯ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО та ПАМ’ЯТІ ПРЕПОДОБНОЇ МЕЛАНІЇ РИМЛЯНИНІ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

13 січня 2024 року в день Віддання свята Різдва Христового та пам’яті преподобної Меланії Римлянині, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади Свято-Параскевського Храму, села Дерть Рокитнівського району, Полісся, прибув до парафії для звершення Божественної Літургії.

Владиці Анатолію співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Василь Стадник – настоятель Свято-Параскевського Храму села Дерть; протоієрей Олександр Загребельний – настоятель Свято-Серафимівського храму с. Синіжево; протоієрей Сергій Краснов – настоятель Свято-Михайлівського храму с. Камʼяне.

На Малому вході, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика митрополит за 30-ти річне служіння Матері Церкві відзначив настоятеля храму протоієрея Василія Стадника церковною нагородою.

За богослужінням владика Митрополит звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Митрополит Анатолій по закінченню богослужіння, привітав духовенство та вірян зі святами Віддання Різдва Христового та днем пам’яті преподобної Меланії Римлянині, а також, звершив спів колядок.