Щоденні архіви: 22/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ У ВІДДАЛЕНЕ СЕЛО ПОЛІССЯ

21 січня 2024 року, в Неділю після Богоявлення, на запрошення церковної громади керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатоій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Різдва-Богородиці храмі села Муравин, Зарічненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: настоятель храму – протоієрей Ігор Чепура; протоієрей Володимир Тимощук – клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району.

Після читання Святого Євангелія владика митрополит виголосив слово духовної настанови.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував усім за спільну молитву, а настоятелю храма – протоієрею Ігорю Чепура за його труди у ввіреній йому парафії.