Щоденні архіви: 11/01/2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ 14-ти тис. УБІЄННИХ МУЧЕНИКІВ

11 січня 2024 року, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Казанському храмі села Богуші, Березнівського району, Полісся.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили: протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – архімандрит Макарій (Коломієць), протоієрей Віталій Галайчук – настоятель Свято-Георгієвського храму села Тишиця; протоієрей Роман Миронець – настоятель Свято-Миколаївського храму села Князівка Березнівського району, настоятель храму – протоієрей Тарасій Шкуратюк.

На Малому вході митрополит Анатолій відзначив отця настоятеля богослужбовою нагородою.

За богослужінням, після Євангельського читання архіпастир виголосив слово проповіді.

Богослужіння завершилося співом колядок.