Щоденні архіви: 09/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ ОБРЕТЕННЯ ГЛАВИ ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ

9 березня 2019 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять обретення глави Іоанна Хрестителя.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Біле, Володимирецького району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили: протоієрей Віталій Деркач – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Біле Володимирецького району; архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння та багаточисельне духовенство Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

По завершенню Божественної Літургії архіпастир звернувся до богомольців зі словом проповіді щодо вірності Матері-Церкві та вченню Христовому.