Щоденні архіви: 18/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В НЕДІЛЮ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВ’Я

17 березня 2019 року, в Неділю 1-у Великого посту – в свято Торжества Православ’я, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Андріївського Храму села Одринки, Сарненського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії святителя Василія Великого.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння та настоятель Храму протоієрей Володимир Жемелко. За архієрейським богослужінням молилися парафіяни, котрі прийняли Дари Святого Причастя.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Після Богослужіння Митрополит Анатолій  побажав богомольцям достойно пройти поприще Великого посту.