Щоденні архіви: 17/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА САРНЕНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ, ПОЛІССЯ

Згідно місцевій традиції, у дні Великого посту, духовенство Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви на чолі з Митрополитом Анатолієм звершують богослужіння.

16 березня 2019 року, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив чин Сповіді духовенства та звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Після богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства, на яких були присутні настоятелі 45-ти церковних громад Сарненського благочиння. Під час зборів були розглянуті важливі питання із життя парафій Сарненсько-Поліської єпархії, підведено підсумки минулого 2018 року.

Духовенство Сарненського благочиння висловило своє занепокоєння щодо знищення Української Православної Церкви, її вірян та духовенства на теренах Поліського краю.

Як сказав керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський: «Духовенство і віряни Української Православної Церкви зобов’язані поважати владу, дорожити Державою, в котрій вони живуть, але прикро, коли вірян і духовенство УПЦ влада робить ворогами у своїй Державі. Це недопустимо по законах Конституції України, як недопустимо і з християнської точки зору. Це злочин проти вірян Української Православної Церкви, яка нараховує багатомільйонну паству в нашій Державі».

Духовенство Сарненського благочиння на зібранні висловило бажання залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.