Щоденні архіви: 15/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА БЕРЕЗНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

У дні Великого посту, духовенство та миряни Полісько-Сарненської єпархії на чолі зі своїм Архіпастирем звершують велокопосні богослужіння.

Так і сьогодні, 15 березня 2019 року, настоятелі 42-х церковних громад Березнівського благочиння зібрались у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Березне, Полісся, для спільної молитви та покаяння.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів звершив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський.

Перед Літургією архіпастир вичитав сповідальні молитви та виголосив слово духовної настанови.

По завершенні богослужіння Владика Митрополит провів збори духовенства на яких був розглянутий ряд актуальних питань життя Церкви, зокрема, гоніння на віруючих Української Православної Церкви, захоплення храмів та руйнування духовного життя церковних громад за ініціативи яку проводить влада на місцях.

Духовенство Березнівського благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви обурено порушенням норм Конституції про свободу совісті та віросповідання. Духовенство на зібранні висловило бажання залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.