Щоденні архіви: 29/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ЗАРІЧНЕНСЬКОГО І ДУБРОВИЦЬКОГО БЛАГОЧИНЬ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією , Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, очолив сповідь духовенства Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Божественна Літургія Передосвячених Дарів та Чин Сповіді відбулися у Свято-Вознесенському соборі жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся.

За богослужінням молилася настоятелька монастиря – ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами обителі.

По закінченню Літургії Владика Анатолій провів збори духовенства Зарічненського та Дубровицького благочиння, на яких висвітлив різні питання із життя парафій.

Настоятелі церковних громад Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії УПЦ на зібранні одноголосно висловили бажання і надалі залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.