Щоденні архіви: 13/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЧИТАННЯ ТРЕТЬОЇ ЧАСТИНИ ВЕЛИКОГО ПОКАЯННОГО КАНОНУ АНДРІЯ КРИТСЬКОГО

13 березня 2019 року, в середу першої седмиці Великого посту, Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Після читання Канону Владика звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив першу у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), клірики Свято-Покровського кафедрального собору: архімандрит Іакінф (Дульський), протодиякон Дмитро Петронюк та диякон Максим Гузенко.

Після Богослужіння поліський архіпастир виголосив слово пропо