Щоденні архіви: 31/03/2019

САРНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ ВІДЗНАЧАЄ 20-ти річчя з дня її ЗАСНУВАННЯ СВЯЩЕННИМ СИНОДОМ УПЦ

Сьогодні, 30 березня 2019 року, виповнюється 20-ть років з дня утворення Сарненсько-Поліської єпархії Української Православної Церкви.

Єпархію було засновано рішенням Священного Синоду УПЦ (журнал засідання №149 від 30 березня 1999 року), шляхом виділення зі складу Рівненської єпархії семи районів, що відповідають адміністративним районам Рівненської області: Сарненського, Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського та Рокитнівського.

Центром єпархії обрано поліське місто – Сарни. Керуючим єпархією було призначено преосвященнішого Анатолія, на той час єпископа Глухівського і Конотопського, з титулом Сарненський і Поліський.

Настоятелі храмів та віряни вітають свого Поліського архіпастиря – Митрополита Анатолія з ювілеєм та бажають і надалі вірно служити Матері-Церкві, люду Божому, мудро керувати єпархією та окормляти поліську паству в дусі Христової любові.

За 20-ть років мудрого керівництва Митрополита Анатолія ні одна парафія не перейшла у розкол, хіба тільки на сьогоднішній час, коли влада злочинно сприяє захопленню Храмів та штучно переводить парафії в так звану «ПЦУ».

Який би не був тяжкий час іспиту для Української Православної Церкви, духовенство та віряни Сарненсько-Поліської єпархії гуртуються навколо свого Владики і ні один священик на сьогоднішній час не зрадив як своїй Матері Церкві, так і керуючому єпархією.

Многая Вам літа, дорогий Владико!

Знаючи про Ваш хворобливий стан здоров’я, ми просимо у Бога Вам терпіння, стійкості у вірі та довгих років труда на ниві Христовій, не залишаючи нашу поліську паству.

Люблячі Вас, духовенство та віряни ввірені Богом Вам Поліської єпархії УПЦ.