Щоденні архіви: 21/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста-атомників Вараш, Полісся.

Під час богослужіння настоятелі парафій Володимирецького благочиння приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Христових Таїн.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звернувся до духовенства та прихожан з архіпастирським словом, під час котрого подякував священикам за понесені духовні труди.

Також, були проведені збори духовенства Володимирецького благочиння, на яких були обговорені поточні питання із життя парафій.

Слід зазначити, що духовенство Володимирецького благочиння на зібранні висловило бажання і надалі залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.