Щоденні архіви: 21/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Преображенському кафедральному соборі міста-атомників Вараш, Полісся.

Під час богослужіння настоятелі парафій Володимирецького благочиння приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Христових Таїн.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звернувся до духовенства та прихожан з архіпастирським словом, під час котрого подякував священикам за понесені духовні труди.

Слід зазначити, що духовенство Володимирецького благочиння на зібранні висловило бажання і надалі залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.