Щоденні архіви: 22/03/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА КОСТОПІЛЬСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

22 березня 2019 року, в п’ятницю другої седмиці Великого посту, відбулась сповідь духовенства Костопільського благочиння Сарненської єпархії УПЦ.

Чин Сповіді та Літургію Передосвячених Дарів очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський у Свято-Олександро-Невському храмі міста Костопіль, Полісся.

Перед початком богослужіння Владику Митрополита зустрів благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) разом з духовенством благочиння. Божественна Літургія поєднала архіпастиря, духовенство та мирян у спільній молитві.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій провів збори духовенства, на яких духовенство Костопільського благочиння висловило бажання і надалі залишитися вірними своїй Матері Церкві, своєму хрещенню, вірі своїх батьків та своєму Предстоятелю – Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.