Щоденні архіви: 07/05/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ МОЛИТОВНО ЄДНАЄ ПОЛІЩУКІВ

Відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Воскресенського храму села Біловіж, Рокитнівського району, Полісся. У храмі владика звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Валерій Герасимчук – настоятель Свято-Воскресенського храму; протоієрей Сергій Краснов – настоятель Свято-Пантелеімонівського храму села Остки; протоієрей Василь Абрамович – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Сновидовичі; протодиякон Дмитро Петронюк.

За архієрейським богослужінням молилися парафіяни храму, котрі молитовно єдналися зі своїм Поліським архіпастирем.

Владика митрополит, після читання Святого Письма Євангелія, звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Після богослужіння митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю храму – протоієрею Валерію Герасимчуку за багатолітні пастирські труди у ввіреній йому парафії.