Щоденні архіви: 22/05/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ свят. і чудотв. МИКОЛАЯ, АРХІЄПИСКОПА МИР ЛІКІЙСЬКИХ

22 травня 2023 року, повнота Святої Православної Церкви вшановує пам’ять святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

З нагоди престольного свята Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського храму села Городець, Вараського району, Полісся для звершення святкової Божественної Літургії.

Владиці співслужили клірики Поліської єпархії Української Православної Церкви: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Мефодій Волчевський – настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець; протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння; протоієрей Сергій Наконечний – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору міста Вараш; протоієрей Ігор Новак – настоятель Свято-Воскресенського храму села Ромейки; протодиякон Дмитро Петронюк.

У слові повчання митрополит Анатолій підкреслив, що:”Православна Церква називає угодника Божого Миколая «Правилом віри», тому що він відстоював чистоту православного віровчення», також, владика закликав вірян бути подібними святителю Миколаю та берегти віру Христову.

Богослужіння закінчилося молебнем, під час котрого духовенство і віряни зі своїм архіпастирем молилися за воїнів, за мир в Державі та народ Божий.