Щоденні архіви: 19/05/2023

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: « ПОЛІССЯ ПРОВОДЖАЄ УБІЄННОГО ВОЇНА-ЗАХИСНИКА НАШОЇ ДЕРЖАВИ…»

Жорстока війна забрала життя юного і хороброго воїна – Романа Довгаля. Лишившись вірним військовій присязі, захищаючи нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність в бою, загинув під час мінометного обстрілу, поблизу одного з населених пунктів Донецької області.

Найкращий син,  привітний товариш, вірний та зразковий солдат..… йому був лише 21 рік…

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського відспівування очолив протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння у Свято-Троїцькому соборі смт. Рокитне, Полісся.

Йому співслужили:

архімандрит Іоанн (Котик) – настоятель Свято-Покровського храму с. Кисоричі

протоієрей В’ячеслав Покровський – настоятель Свято-Почаївської ікони Божої Матері храму смт. Рокитне

протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято- Миколаївського храму с. Масєвичі

протоієрей Віктор Огороднік -настоятель храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії с. Буда

протоієрей Сергій Краснов – настоятель Свято Пантелеймонівського Храму, с.Остки

протоієрей Микола Гордійчук – настоятель Свято-Іверської ікони Божої Матері с. Рокитне

протоієрей Артемій Корень – настоятель Свято-Троїцького храму с. Залав’я

протоієрей Андрій Пілат  – настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк

протоієрей Василій Абрамович – настоятель Свято- Хресто-Воздвиженського храму с. Сновидовичі.

Щирі співчуття рідним та близьким!

Вічна пам’ять Герою України!

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДУЄ ПАРАФІЇ, ЗВЕРШУЮЧІ СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся та її настоятеля протоієрея Сергія Мельничука, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились настоятелі церковних громад Поліської єпархії УПЦ, котрі разом зі своїм владикою молилися за дарування миру нашій Державі.

Після читання Святого Письма Євангелія владика Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенню богослужіння митрополит Анатолій подякував настоятелю Свято-Воскресенського храму села Довговоля – протоієрею Сергію Мельничуку за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.