Щоденні архіви: 25/05/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ ХРАМОВЕ СВЯТО З НАГОДИ 30-ти річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

25 травня 2023 року року, в свято Вознесіння Господнього, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Вознесенської парафії села Колодязне, Березнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята. Слід зазначити, що в цей день церковна громада відзначає 30-ти річчя з дня забудови храму.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму – протоієрей Віктор Ткач та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході митрополит Анатолій освятив новий Іконостас.

За богослужінням архіпастир розкрив історію та значення сьогоднішнього свята.

З нагоди 30-ти річчя служіння Матері Церкві та ювілею храму владика Анатолій відзначив настоятеля храму – протоієрея Віктора Ткача Орденом «Гордісь Православ’я»

Святкове богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.