Щоденні архіви: 15/05/2023

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ СКОРБИТЬ РАЗОМ ІЗ РІДНИМИ УБІЄННОГО ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ГАЙДИША

Війна продовжує забирати життя як наших воїнів, так, і на жаль, життя мирного населення… Вже більше року триває агресія російських військ на нашій землі. Захисники мужньо відстоюють свободу рідної Батьківщини, віддаючи життя за її волю.

І знову гірка та страшна новина прийшла на Полісся: загинув молодий воїн – Сергій Володимирович Гайдиш.

Убієнний воїн Сергій був мужнім та відважним воїном, веселим, позитивним, добрим, щирим і надійним товаришем, людиною з великим серцем та справжнім патріотом своєї держави. Лишившись вірним Батьківщині і військовій присязі, захищаючи нашу землю, на превеликій жаль загинув.. .

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування убієнного воїна Сергія очолив благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Сергій Наконечний у Свято-Покровському храмі села Хиночі , Вараського району, Полісся.

Йому співслужили:

протоієрей Петро Кутинець – настоятель Свято-Покровського храму села Хиночі

протоієрей Георгій Кухарець – настоятель Свято-Миколаївського храму с. Воронки,

ієрей Олександр Карапка – настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с. Красносілля.

Після звершення Чину відспівування протоієрей Петро Кутинець передав слова співчуття митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «Неможливо передати весь біль та сум від втрати вірного сина України. Убієнний воїн Сергій показав приклад вірності військовій присязі та відданості Батьківщині. Молимо Воскреслого Господа дарувати Царство Небесне його душі…».

Поховано

загиблого воїна-захисника

на цвинтарі села Хиночі.

ВІЧНА ЙОМУ ПАМ’ЯТЬ!

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію в Трьох-Святительському храмі села Городище, Березнівського району, Полісся.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: настоятель храму – протоієрей Володимир Боровець та духовенство Березнівського благочиння.

За архієрейським богослужінням молилися віряни із різних сіл району.

Владика після читання Святого Письма Євангелія звернувся до богомольців зі словом архіпастирської настанови.

По закінченню богослужіння архіпастир подякував усім за спільну молитву, а настоятелю храму – протоієрею Володимиру Боровцю владика митрополит висловив слова подяки за пастирські труди у ввіреній йому парафії.

Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.