Щоденні архіви: 13/05/2023

ЗВЕРШЕНО ВІДСПІВУВАННЯ УБІЄННОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Полісся знову понесло тяжку втрату – у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, під час виконання бойового завдання в населеному пункті, неподалік Бахмута, Донецької області, загинув наш земляк, житель села Радижеве, Вараського району, Полісся – Боричевський Олександр Миколайович, 1981 року народження.

У загиблого героя залишилися мама, дружина, діти, брати та сестри.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування полеглого у боротьбі з російськими окупантами очолив протоієрей Петро Кутинець – настоятель Свято-Покровського храму села Хиночі , Вараського району.

Йому співслужили настоятелі церковних громад Поліської єпархії.

Над труною полеглого воїна, ми всі повинні чітко усвідомити: коли людина одягає військову форму і стає на захист Батьківщини, вона підпорядковується іншій закономірності – голосу Божої Істини, який повеліває віддати все своє особисте, щоб захистити від ворога свій український народ. І у свої 42 роки Олександр здійснив багато доброго, за євангельським виміром, найбільше і найголовніше: він віддав своє життя задля того, щоб жили ми, щоб ми з вами бачили ясне небо.

Після Чину відспівування настоятель Свято-Покровського храму села Хиночі передав співчуття Митрополита Поліського і Сарненського Анатолія, мамі загиблого, дружині, дітям та усій родині загиблого.

Вічна памʼять героям, полеглим за волю України!