Щоденні архіви: 11/05/2023

ДУХОВЕНСТВО ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ РОЗДІЛЯЄ БІЛЬ І ГОРЕ БАТЬКІВ УБІЄННИХ ВОЇНІВ – ЗАХИСТНИКІВ…

Полісся знову понесло тяжку втрату – у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, під час виконання бойового завдання в населеному пункті Хромове, неподалік Бахмута, Донецької області, загинув наш земляк, житель села Лісове, Дубровицького району, Полісся – Базилевич Артем Федорович, 1989 року народження.

У загиблого Героя залишилися мама, донька, брат та сестри. Рідний племінник загиблого воїна, навчається у Київській Духовній Академії.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування очолив протоієрей Сергій Полюхович – настоятель Свято-Параскевського храму села Лісове, Дубровиького району.

Йому співслужили:

протоієрей Андрій Удод – настоятель храму Всіх Святих села Колки;

протоієрей Ростислав Андрієвський – настояттель Свято-Іуліаніївського храму м.Дубровиця;

протоієрей Володимир Тимощук – клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району.

протоієрей Сергій Деркач – настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дубровиця;

протоієрей Вадим Панчук – настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Смородськ.

Керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій  висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять

герою – захиснику Вітчизни!