Щоденні архіви: 21/05/2023

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА І ЄВАНГЕЛІСТА ІОАННА БОГОСЛОВА

21 травня 2023 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Церковна громада села Зелень, Дубровицького району, Полісся запросила керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського для звершення святкового богослужіння. У врат храму архіпастиря зустріли парафіяни з квітами та словами вітань
 Владика у храмі звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустого, приурочену до храмового свята на честь святого апостола Іоанна Богослова.

У Святого Престола Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Володимир Левечко – настоятель храму; протоієрей Сергій Полюхович – настоятель Свято-Параскевського храму села Золоте, Дубровицького району; протодиякон Дмитро Петронюк.

За богослужінням на Малому вході митрополит Анатолій нагородив настоятеля храму прот. Володимира Левечко церковною нагородою – хрестом з прикрасами.

В слові проповіді владика розповів про земний подвиг та труди святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

За богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Вараського району, ігуменія Іуліанія (Боровець).

По завершенню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх з престольним святом, побажавши миру, добра та здоров’я, висловив подяку настоятелю храму – прот. Володимиру Левечко за молитовні труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.