МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТА СОБОРУ ПРОРОКА БОЖОГО ІОАННА ХРЕСТИТЕЛЯ

20 січня 2024 року,  керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі міста Рокитне, Полісся. Богослужіння було приурочене на честь свята Собору Пророка Божого Іоанна.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Михайло Дударик – настоятель храму та духовенство Рокитнівського благочиння.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему земного подвигу святого  пророка Божого Іоанна Предтечі.

За богослужінням молилися парафіяни храму та паломники з інших храмів міста.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.