КЕРУЮЧИЙ ПОЛІСЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади, керуючий єпархію, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівського храму села Хміль, Рокитнівського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Іоанн Маринич – настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Хміль, та духовенство Рокитнівського благочиння Поліської єпархії.

На архієрейське богослужіння прибули віруючі поліщуки з різних сіл району, котрі розділили радість спільної молитви зі своїм поліським архіпастирем.

На Малому вході, по благословінню Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика митрополит з нагоди 30-ти річного служіння Матері Церкві відзначив настоятеля храму протоієрея Іоанна Маринича церковною нагородою.

За богослужінням архіпастир звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Владика митрополит, духовенство та вірні УПЦ молилися за мир в Державі та її військо. По завершенні Божественної Літургії архіпастир подякував духовенству та вірянам за спільну молитву.

 

Просмотров: (87)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *