МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ПРОЩЕНУ НЕДІЛЮ ТА БЛАГОСЛОВИВ ПОЛІСЬКУ ПАСТВУ НА ВЕЛИКИЙ ПІСТ

10 березня 2019 року, в Прощену неділю, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, Полісся, де очолив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Храму – протоієрей Олександр Конько та клірик цього ж Храму протоієрей Сергій Літвинчук.

За богослужінням Поліський Владика звернувся до богомольців зі словом проповіді на тему покаяння.

Після богослужіння Митрополит Анатолій разом з духовенством відслужив молебень за нужденних.

Владика Митрополит благословив духовенство і поліську паству на посилену молитву у дні Святого посту.