МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ СОБОРУ прп. ОТЦІВ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКИХ

24 березня 2019 року, в Неділю 2-гу Великого посту, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Троїцького Храму села Зелене, Володимирецького району Полісся.

У Храмі Владика звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського Храму міста Володимирець та настоятель Храму протоієрей Володимир Першута.

За богослужінням Владика виголосив проповідь на Євангельську тему щодо покаяння та позбавлення гріхів.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Володимиру Першуті за пастирські труди котрі він несе у ввіреній йому парафії.

Парафіяни одноголосно висловили бажання залишитися вірними Українській Православній Церкві.