Щоденні архіви: 05/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ПОЧАЇВСЬКА»

5 серпня 2020 року Свята Православна Церква вшановує Образ Божої Матері «Почаївська». В цей день Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив архіпастирський візит до церковної громади села Більськ, Рокитнівського району Полісся, де звершив Божественну Літургію, приурочену до храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич); благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму – протоієрей Олексій Місюкевич та поліське духовенство.

Після читання Євангелія владика Митрополит звернувся до всіх присутніх зі словом архіпастирської проповіді.

По закінченню Літургії був звершений святковий молебень. На прощання Владика Анатолій подякував духовенству та прочанам за спільну молитву та привітав парафіян з храмовим святом.