Щоденні архіви: 14/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ св.мчч. МАККАВЕЇВ.

14 серпня 2020 року, в свято Винесення Чесного Древа Животворящого Хреста Господнього та в день пам’яті семи мучеників Маккавеїв, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Василівському Храмі села Камя’не-Случанське, Сарненського району, Полісся.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) та протоієрей Володимир Грицаюк – настоятель Свято-Василівського Храму села Камя’не-Случанське, Сарненського району.

Слово проповіді виголосив секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), зокрема, сказавши: «Страждання святих мучеників Маковіїв є прикладом для нас стояння у вірі …».

По закінченню Божественної Літургії Владика Анатолій прочитав молитви на освячення меду та цілющих трав, після чого окропив їх святою водою та привітав присутніх зі святом. Богослужіння закінчилося співом многоліття.