Щоденні архіви: 19/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО В МІСТІ АТОМНИКІВ – ВАРАШ

19 серпня 2020 року повнота Святої Православної Церкви молитовно святкує Преображення Господнє.

В цей святковий день, за багатолітньою традицією, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Вараш, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

У слові проповіді Поліський Владика зазначив, що: «Сьогодні, згідно свідчення апостола Луки,  Святе Письмо Євангелія, відкриває нам Божественну природу Христа…».

По закінченню святкової Літургії Владика прочитав молитви на освячення плодів та окропив їх святою водою.