Щоденні архіви: 17/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ

17 серпня 2020 року керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію до дня Його інтронізації.

Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ та насельники святої обителі. Також, за богослужінням молилися настоятелі і настоятельки монастирів Києва та різних єпархій УПЦ.

Святкова Божественна Літургія була звершена на площі перед Успенським Собором Києво-Печерської Лаври.

На Малому вході Предстоятель УПЦ Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України відзначив ряд архієреїв церковними нагородами.

Після богослужіння Предстоятель висловив подяку архієреям, священству, монашествующим та вірянам за спільну молитву .

Богослужіння закінчилося співом многоліття.