Щоденні архіви: 13/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО З НАГОДИ 25-ти річчя ХРАМУ

Митрополит Анатолій на запрошення церковної громади прибув до Свято-Пантелеімонівського Храму села Зірне, Березнівського району, Полісся. Необхідно зазначити, що цього року церковна громада святкує ювілей – 25-ти річчя з дня забудови храму. Приїзд Владики був приурочений до цієї ювілейної дати.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), протоієрей Ігор Коспа – благочинний Березнівського благочиння; виконуючий обов’язки намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць); протоієрей Іван Бондар – настоятель Храму.

Слово проповіді на Євангельську тему виголосив секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич).

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив святковий молебень та привітав отця настоятеля і парафіян з ювілеєм храму.

В цей ювілейний рік отець настоятель, також, відзначає своє 25-ти річчя служіння у даній парафії. Отець Іоанн стяжає любов і повагу парафіян, за що громада і Владика йому вдячні. та з 25-ти річчям служіння у ввіреній йому парафії.