Щоденні архіви: 09/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕІМОНА

9 серпня 2020 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеімона.

В цей день Митрополит Анатолій, на запрошення церковної громади, прибув до Свято-Пантелеімонівського Храму міста Рокитне, Полісся, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

Слід відмітити, що 20 січня 2020 року, в свято Собору Іоанна Предтечі, цей красивий Храм був освячений керуючим єпархією, Високопреосвященнішим Анатолієм, Митрополитом Поліським і Сарненським та був призначений настоятель храму – священик Михайло Дударик.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму священик Михайло Дударик та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході Владика Митрополит, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відзначив настоятеля храму – священика Михайла Дударика церковною нагородою.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему життя святого великомученика Пантелеімона.

За богослужінням молилися: голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур, парафіяни Храму та паломники з інших храмів міста.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.