Щоденні архіви: 28/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

28 серпня 2020 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Успіння Божої Матері.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Успенського Храму міста Володимирець, Полісся, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: протоієрей Олександр Зуєвич – настоятель Свято-Успенського Храму міста Володимирець; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець та духовенство Поліської єпархії.

Після читання Святого Письма Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему свята.

Після богослужіння Владика Анатолі привітав духовенство та парафіян зі святом та окропив усіх святою водою. На прохання громади Владика відзначив церковними нагородами працівників Храму. Святкове богослужіння завершилося співом многоліття.