Щоденні архіви: 24/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО СПОЧИЛОМУ НАМІСНИКУ МОНАСТИРЯ

Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій з архіпастирським візитом відвідав чоловічий монастир на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» урочища «Федорина» села Масевичі, Рокитнівського району, Полісся.

Під час візиту архіпастир звершив заупокійну літію по бувшому наміснику монастиря – архімандриту Авраамію (Костюку). В надгробному слові Владика висвітлив земний шлях покійного, зокрема, сказавши: «Спочилий був засновником святої обителі і доклав великі труди в її розбудову…». Митрополит Анатолій побажав братії зберегти пам’ять про його світлий образ у земному житті.

Після літії відбулася поминальна трапеза братії монастиря разом з своїм архіпастирем.