Щоденні архіви: 07/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ : «ХУТІР із 23-х ДОМІВОК СВЯТКУЄ НИНІ СВОЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО»

7 серпня 2020 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святої праведної Анни.

З цієї нагоди, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Храму на честь святої праведної Анни села Заверіччя, Рокитнівського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Владиці співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; настоятель храму протоієрей Василь Гупалюк та духовенство єпархії.

Слід зазначити, що Заверіччя – маленьке село, нараховує всього двадцять три двори. Завдячуючи ініціативі митрополита Анатолія та старанням отця настоятеля, церковна громада облаштувала стару зруйновану школу під храмове приміщення. Прилегла територія була облаштована під дитячий майданчик, і сьогодні виповнюється 5 років з дня освячення храму.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич).

По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав настоятеля та парафіян з храмовим святом та подякував усім за спільну молитву.