Щоденні архіви: 16/08/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

16 серпня 2020 року у Неділю 10-ту по П’ятидесятниці, керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району, Полісся. В монастирському храмі владика Анатолій звершив Божественну Літургію.

Поліському Владиці співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), отець намісник та братія в священному сані.

За богослужінням, після читання Святого Письма Євангелія, секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на Євангельську тему.

Треба зазначити, що в цей святковий день отець намісник – архімандрит Антоній (Грибан) святкує день пам’яті свого небесного покровителя – преподобного Антонія Римлянина. Митрополит Анатолій привітав отця намісника з днем його Ангела та побажав здоров’я, кріпості та мудро керувати братією обителі.

Богослужіння закінчилося звершенням заздравного молебня за всіх, хто потребує цілющої сили Божої.