МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДУЄ ПАРАФІЇ, ЗВЕРШУЮЧІ СВЯТКОВІ БОГОСЛУЖІННЯ

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся та її настоятеля протоієрея Сергія Мельничука, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились настоятелі церковних громад Поліської єпархії УПЦ, котрі разом зі своїм владикою молилися за дарування миру нашій Державі.

Після читання Святого Письма Євангелія владика Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенню богослужіння митрополит Анатолій подякував настоятелю Свято-Воскресенського храму села Довговоля – протоієрею Сергію Мельничуку за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.